Koronavirüs korunma tedbirlerimiz ve uygulamalarımız hakkında

Sayın Dostlarımız, Müşterilerimiz, Sektör Ortaklarımız;

Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) hakkındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En büyük önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Ekibimizin ve Fibrosan ile etkileşime giren her bireyin sağlığı ve güvenliği için Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği her türlü önlem alınmıştır. Bu kapsamda:

  • Fabrika girişlerinde dışarıdan gelen tüm misafirlerimize maske dağıtılmaktadır.
  • Üretim kampüsümüzün tamamı, personel servis araç filosu dahil olarak her gün dezenfekte edilmekte, tesis içerisinde dezenfektan üniteleri yaygın olarak kullanılmaktadır.
  • Çalışanlarımızın salgın hakkında bilgilenmeleri için korunma önlemlerini anlatan videolar fabrika alanındaki ekranlarımızda sürekli yayınlanmaktadır.
  • Tüm alanlarda yeni hijyen uyarı levhalarıyla konunun önemi gündemde tutulmaktadır.
  • Tesis içerisinde 90 cm Güvenli Alan uygulaması yapılmaktadır.

Ayrıca:

  • Yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerimiz Sağlık Bakanlığı’ndan gelecek bir sonraki bildirime kadar geçici olarak durdurulmuştur. Bu karar alınmadan önce yurtdışı seyahatinde bulunan çalışanlarımız kuluçka süresi tamamlanana kadar (14 gün) evlerinden Home-Office çalışmaktadır.
  • Ekibimizin tümü işyeri hekimimizin sıkı kontrolü altındadır.

Tedarik zinciri yönetim politikamız doğrultusunda Fibrosan A.Ş. ürün ve hizmetlerimizin sürdürülebilirliği esastır. Ürün tedarikimizin durmaması için gerekli tüm risk analizleri yapılmış, operasyonel süreçlerimiz hassasiyetle gözden geçirilmiştir.

Kriz durumlarında herhangi bir darboğaz veya kesinti yaşanmaması için alternatif onaylı tedarikçilerimiz mevcuttur.

Önemle belirtmek isteriz ki;

Sadece WHO (World Health Organization) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın resmi açıklamalarına göre sakin, dikkatli, tedbirli bir süreç yönetmek konusunda kararlıyız.

Bu kararlılıkla dünyaca içinde bulunduğumuz çok hassas dönemdeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, resmi kuruluşların önerdiği tüm yeni önlemleri almayı sürdürüyoruz.

Hizmetlerimizin ve teslimatlarımızın her zamanki düzenlilikte sürdürülmesi garantimiz altındadır.

Dünyayı derinden sarsan salgının en kısa zamanda bitmesi ümidiyle sağlıklı günler dileriz.